Posted on: 10 stycznia 2018 Posted by: Mateusz Comments: 0
http://wapno-info.pl płyty warstwowe montaż montaż płyt warstwowych montujemy płyty warstwowe

Bydgoska firma PESA od niedawna uchodzi za lidera wśród europejskich producentów taboru kolejowego. Jest to dość zaskakujące, ponieważ jeszcze kilkanaście lat temu nikt o PESIE nie słyszał. Co więcej, na początku lat 90-tych, na skutek przemian ustrojowych, firmie groziła upadłość.

Początkowo pracownicy firmy zajmowali się remontem taboru kolejowego, dopiero z czasem rozpoczęto produkcję. Dziś w zakładach PESY produkowane są pociągi, lokomotywy, szynobusy oraz tramwaje, które można spotkać nie tylko w polskich miastach, ale również za granicą. Maszyny trafiają do Niemiec, Włoch, Czech oraz Bułgarii.

Firma do produkcji taboru kolejowego wykorzystuje najnowocześniejsze technologie. Biuro konstrukcyjne jest jednym z najlepszych w tej części Europy – zatrudnia wykwalifikowaną kadrę konstruktorów, projektantów i technologów. Łącznie w bydgoskich zakładach pracuje około 4 tysięcy pracowników.

membrany pvc

Awangardowy wygląd oraz komponenty najwyższej jakości sprawiają, że maszyny marki PESA cieszą się coraz większą popularnością.